O nas

Adwokaci Wolfowicz Wende Biedulski to profesjonaliści specjalizujący się w szeroko rozumianym prawie karnym, łączący wieloletnie doświadczenie i wiedzę prawniczą z indywidualnym podejściem do każdej sprawy i przede wszystkim klientów.

Wolfowicz Wende Biedulski
Adwokat piszę pozew

Wyróżnia nas doświadczenie

Partnerzy kancelarii oraz zespół współpracujących adwokatów reprezentują klientów w wielu skomplikowanych sprawach karnych.

Nasza praktyka obejmuje, w szczególności sprawy o przestępstwa gospodarcze, wypadki drogowe oraz błędy medyczne. Prowadzimy sprawy poczynając od etapu postępowania przygotowawczego, przez postępowania przed Sądami I i II instancji, w postępowaniu kasacyjnym przed Sądem Najwyższym oraz w postępowaniu wykonawczym.

Doradzamy członkom organów statutowych różnego rodzaju podmiotów gospodarczych w zakresie unikania ryzyk związanych z ewentualnymi postępowaniami karnymi. W sytuacjach kryzysowych zapewniamy natychmiastową i profesjonalną obronę.

Dochodzimy roszczeń o naprawienie szkody i zadośćuczynienie, które pozostają w związku z przestępstwami popełnionymi na szkodę naszych klientów.

Przeczytaj więcej o specjalizacjach

Współpracujemy z najlepszymi

W sprawach wymagających reprezentacji wielu klientów współpracujemy z Kancelariami Adwokatów Mariana Hilarowicza oraz Pawła Wasylkowskiego.

Współpracujemy z Kancelarią Orzechowski Łukowska specjalizującą się w obsłudze procesowej dużych podmiotów gospodarczych.

Korzystamy z wiedzy specjalistów i biegłych z zakresu księgowości, rachunkowości, finansów, rekonstrukcji wypadków drogowych, medycyny, toksykologii, badania materiałów audio-wizualnych oraz śladów kryminalistycznych.

Poznaj nasz zespół
Wolfowicz Wende Biedulski