Media o nas

Logo gazeta.plLogo Fakt24Logo natematLogo wyborczaLogo radio  gdańskLogo dziennik.plLogo polskie radio 24Logo tvn warszawaLogo puls biznesu
Media o Wolfowicz Wende Biedulski
Logo Fakt24

"Tadeusz Wolfowicz w Warszawie uważany jest za człowieka od spraw beznadziejnych. To właśnie on bierze najtrudniejsze przypadki, które na pierwszy rzut oka są nie do wygrania."

Logo wyborcza

„Wśród obrońców znalazło się kilku bardzo znanych adwokatów, m.in. Jakub Wende.”

Logo puls biznesu

Jeśli chodzi o świadka Ś. to chciałbym go przesłuchać osobiście. Gdyby nie byłoby to możliwe to w drodze telekonferencji. Jeśli chodzi o świadka M. to pozostawiamy to do uznania sądu – komentował Błażej Biedulski, obrońca menedżerów WGI

Logo wyborcza

„Przed oskarżonymi siedzą w dwóch rzędach ich adwokaci, w tym kilku z najwyższej półki. Trzech adwokatów broni Starego Klapę (w tym Jakub Wende i Tadeusz Wolfowicz)”

Logo radio  gdańsk

„Mecenas Jakub Wende domagał się utrzymania wyroku uniewinniającego jego klientkę. - Pewnych rzeczy po prostu nie da się odtworzyć przez to, że na miejscu wypadku pewne ślady zostały opisane w sposób całkowicie wadliwy, a przynajmniej niepewny. A jeśli niepewny, to sąd nie może w oparciu o takie dowody podejmować decyzji o czyjejś winie lub jej braku.”

Logo fakt24

„27 lutego oskarżonego o morderstwo bronić będzie najprawdopodobniej jeden z najlepszych stołecznych adwokatów Tadeusz Wolfowicz

Logo natemat

Tadeusz Wolfowicz profesjonalizm, chłodna i racjonalna kalkulacja, daleka od emocjonalnego tonu postronnych obserwatorów”

Logo polskie radio 24

„Obrońca Sz. mec. Tadeusz Wolfowicz mówił, że fakt "iż zachowanie jego klienta było karygodne, nie budzi żadnej wątpliwości". Jego zdaniem, nie wypełniło ono jednak znamion ucieczki z miejsca zdarzenia, bo Sz. nie miał świadomości, że potrącił także osoby piesze (…) Sędzia (…) wskazała, że nie da się w świetle zgromadzonego materiału dowodowego przyjąć, iż Sz. oddalił się z miejsca zdarzenia ze świadomością, że doszło do śmierci dwóch osób. Sąd, rozstrzygając wątpliwości na korzyść oskarżonego, nie mógł też przyjąć w realiach tej sprawy, że w momencie zdarzenia był on nietrzeźwy - dodała.”

Logo dziennik.pl

Myślę, że jeszcze przez kilka najbliższych tygodni nie będzie w stanie brać udziału w tym postępowaniu. Ale na pewno się stawi i na pewno złoży wyjaśnienia - mamy nadzieję, że w terminie czerwcowym, a na pewno w lipcowym" - powiedział w czwartek rozmowie z PAP obrońca Karoliny P. ps. "Czekolinda" Błażej Biedulski.

Logo tvn warszawa

„Jak informuje z kolei mecenas Jakub Wende, obrońca Macieja M., sąd zwrócił uwagę, że w sprawie przedstawiono identyczne zarzuty trzem osobom, ale jedynie wobec Macieja M. wystąpiono z wnioskiem o areszt.” Areszt nie został zastosowany.

Logo puls biznesu

Mec. Wende: Punktem wyjścia do rozważań musi być zarzut stawiany moim klientom. W związku z tym musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dysponujemy materiałem dowodowym pozwalającym bez wątpliwości ocenić decyzje inwestycyjne WGI DM”.

Logo gazeta.pl

„Ta sprawa jest przykładem jak można skrzywdzić człowieka – Mec. Jakub Wende